Lot Nr. 521

Netherlands, Utrecht Province, Willem van Pont, Silver Denier (1054-1076) Bisshop facing, VF/XF

14_2207a.JPG
14_2207b.JPG
Details: Lot Nr. 521 / Auction Nr. 14
Remarks:
Description:
Prachtige Middeleeuwse zilveren munt van Utrecht in Nederland in zeer mooie kwaliteit. Voorzijde : Borstbeeld van de Bisschop frontaal met staf. Keerzijde : Muur met letters.
Country: Netherlands
Reign: Utrecht
Denomination: Silver Denier
Year: (1054-1076)
Grade: VF/XF
Catalog Nr.: KM
Metal: Silver
Weight: .55
Size: 18