Lot Nr. 140

Europe, Various Countries, Leuchtturm Album with 200 different Euro coins struck in 2015 including SCARCE sets, UNC (details see description)

18_140a.jpg
Details: Lot Nr. 140 / Auction Nr. 18
Remarks:
Description:

Luxe album met 25 COMPLETE SETS : 200 verschillende Euromunten in FDC inclusief zeldzame items. Inhoud: 2015 : Belgie, Duitsland A-D-F-G-J, Ierland, Spanje, Griekenland, Frankrijk, Italie, Cyprus, Letland, Lithouwen, Luxemburg, Malta, Nederland, Oostenrijk, Portugal , Finland, Slovakije, Slovenie, San Marino, Vaticaan en Andorra.

Country: Europe
Reign: Mixed Countries
Denomination: Lot (200)
Year: 2015
Grade: UNC
Catalog Nr.:
Metal: Various metals
Weight:
Size: