Lot Nr. 37

Belgium, Kingdom, Medaille - Ereteken met lint van Atelier Comet in Mechelen, VF

18_37a.jpg
Details: Lot Nr. 37 / Auction Nr. 18
Remarks:
Description:
Prachtig schaarse Belgisch ereteken-medaille in zeer fraaie staat.
Country: Belgium
Reign: Kingdom
Denomination: Ereteken - Medaille
Year: ND
Grade: VF
Catalog Nr.: -
Metal: Various metals
Weight:
Size: