Lot Nr. 1536

Vlaanderen, Lodewijk van Male, Zilveren Dubbel Groot 1346-1384 Zittende Leeuw met Helm, VH G2606, VF/XF

20_1856a.jpg
20_1856b.jpg
Details: Lot Nr. 1536 / Auction Nr. 20
Remarks:
Description:
Zeer mooie en SCHAARSE zilveren Dubbel Groot van Lodewijk van Male in PRACHTIGE kwaliteit !
Country: Vlaanderen
Reign: Lodewijk Van Male
Denomination: Dubbel Groot
Year: 1346-1384
Grade: VF/XF
Catalog Nr.: VH G2606
Metal: Silver
Weight: 4.06
Size: 32.5