Lot Nr. 1582

Vlaanderen, Lodewijk Van Male, Zilveren Leeuwengroot (1346-1384) Klimmende Leeuw, VH G2596, F/VF

23_606a.jpg
23_606b.jpg
Details: Lot Nr. 1582 / Auction Nr. 23
Remarks:
Description:
Zeer mooie en schaarse zilveren leeuwengroot van Vlaanderen onder Lodewijk van Male in zeer fraaie kwaliteit.
Country: Vlaanderen
Reign: Lodewijk Van Male
Denomination: Leeuwengroot
Year: (1346-1384)
Grade: F/VF
Catalog Nr.: VH G2596
Metal: Silver
Weight: 2.54
Size: 27